ماهی و قلاب ماهیگیر

 

چرا ماهی ها اینقدر اشتباه می کنند؟

قلاب ، علامت کدامین سوال آن ها است که به آن جواب می دهند؟!

 

 

/ 20 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زمزمه

نگاهت خیلی جالب بود.[دست] [دست] به نظر من اگه به اون کرمی که به قلاب بسته شده بی اعتنا باشن هرگز دچار همچین سرنوشتی نمی شن.

بهروز

ماهي ها خود ماييم كه وقتي از شرايطي خسته مي شوييم و يا از امكاني سير مي شوييم براي تغيير آن به هر خطري دست مي زنيم ولو آخر آن ضرر و پشيماني باشد. و بعدها هم با افسوس و دريغ از آن ياد كرده و يادش به خير مي گوييم. اين هم طنز تلخ زندگي انسان است. تا كودك است بال بال مي زند بزرگ شود و همين كه بزرگ شد دلش براي بچگي جيك مي زند.

بهروز

راستي يادم رفت. شروع خوبي است موفق باشي

خاله ریزه

سلام من و بگو مي‌خواستم تولدت و تبريک بگم حالا شما کلاس گذاشتي غير فعالش کردي[عصبانی]

خاله ریزه

اني‌وي تولدت مبارک...انشاالله صد و بيست ساله بشي... سرسبزترين بهار تقديم تو باد آواز خوش هزار تقديم تو باد گويند که لحظه‌اي‌ست روييدن عشق آن لحظه هزاربار تقديم تو باد ---------------------- خصوصي‌نوشت: رمز عبور و که يادت نرفته اگه رفته خصوصي برات مي‌ذارم ------------------- شاد باشي ياحق[گل][گل][گل]

گل سرخ پژمرده . . . .

غنچه زند لبخند گل معطر میشود نور زند دلبند شهره مهیا میشود اشک بهار شبنم نشانش میکند ساغر و می دست نشانش میکند ساق ساقی نرم نرم بر در میشود چشم من از شوق دیدار تر میشود ستاره بارون میکنم ره تا ره بگیری نشان از ره که دل نور بارون میشود

گل سرخ پژمرده . . . .

کاش سروده ای میداشتم کاش در کنار آن همه غبار در ساحل امن گذار دامنی پر زالفاظ رها میداشتم کاش دست توانمند حضور بر کلبه ی عمرم با رمز عبور نشان از نظم معنای تو را میداشتم کاش در میان همهمه با نوای خاطرت هارمونی و سازی بپا میداشتم کاش شعر بودن را برای رقص نور چشمانت بدنبال نوای جانانت سر سپرده به کنج خلوت دل آرام و قرار میداشتم کاش . . . . . . .

ت مثل هلو

با مزه بود

[عصبانی]

[بغل][دلشکسته][ماچ][عینک][خواب][تماس][خرخون][اوغ][گاوچران][تایید][دلقک]